AskNetim.Com Paylaşım Platformu

Kick boks sporcusu Betül Tüysüz, 13 gün önce ortadan kayboldu

Başlatan AlpereN, Şub 13, 2021, 06:51 ös

« önceki - sonraki »

AlpereNMuğla'da yaşayan kick boks sporcusu 14 yaşındaki Nesibe Betül Tüysüz, 1 Şubat'ta evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Arama çalışmalarına rağmen bulunamayan genç kızın, babasıyla sosyal medyadan yaptığı son konuşma ise kafa karıştırdı.

Muğla Milas'ta annesi ve 2 erkek kardeşiyle yaşayan, kick boks sporcusu Nesibe Betül Tüysüz, 1 Şubat'ta evinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Kızından haber alamaması sonrası endişelenen anne Derya Tüysüz, Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek kayıp başvurusu yaptı. Polis ekipleri, kayıp kız çocuğunun bulunması için arama çalışması başlattı.

BABASI, KIZIYLA ŞAİBELİ BİR KONUŞMA YAPTI

Antalya'da makine operatörü olarak çalışan Caner Tüysüz, "Kızım dönmeyince eşim kayıp ihbarında bulunmuş. Bunun üzerine sosyal medya hesabı üzerinden kızımla konuştum. Bana sen gelirsen, ben eve dönerim diye mesaj attı. Ben de durum üzerine Milas'a geldim. Bana 'geldiğini ispatla' dedi. Otogardan fotoğraf attım. Fotoğraf attıktan sonra beni sosyal medyadan engelledi. Telefonuna cevap vermiyor. Haber alamıyorum. Tanıdığı arkadaşlarına sordum, evlerine gittim, belki oradadır diye. Ama kimsenin haberi yok, endişeliyim. Kızımı görenlerin Allah rızası için durumu emniyete bildirmelerini rica ediyorum" dedi.

Polis ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmalarına rağmen 14 yaşındaki kızın izine ulaşılamadı.Alıntıdır.
Ülkümüz Göklerde Dalgalanan Bir Sancak
Bizler Allah'ın Önünde Eğiliriz Ancak..!