Hoşgeldiniz Bugün 07 18 2018
Chat Odaları

Boş zamanlarınızı sohbet odaları ile geçirin

Chat sohbet odaları ile bir çok kişi birbirileri ile tanışabiliyor, nice arkadaşlıklar ve dostluklar kurabiliyor. Sohbet edebilmenin bin bir çeşit yolu var olmaktadır. Her sohbet sadece hayatınız içerisinde gerçekleştirdiğiniz diyaloglardan ibaret değildir. Bu bir internet üzerinde sohbet sitesinden veya her hangi bir sosyal medya sitesi, telefonlarınızdan kurulacak diyaloglarda sohbet olarak adlandırılabilir. Sohbet etmek her durumda her olayda insanları rahatlatabilir. Örneğin bir canınız dahi sıkıldığında yanınızda bir kişi dahi olup sohbet ettiğinizde sıkıntınızı bir an olun giderip zamanınızı geçirebilirsiniz. Her insanın farklı bin bir çeşit sıkıntı ve sorunları olabilir. Hatta kimisinin yakınları ile bile paylaşamayacağı şekilde özel durumlarda olabilir. Bunları sizler internet üzerinden sohbet siteleri üzerinde bir çok tanımadığınız kişiler ile paylaşabilirsiniz. Belkide eşişme dostuma paylaşamadığımı neden hiç tanımadığım kişi veya kişilere anlatayım diyeceksiniz. Diyebilirsinizde fakat, sohbet odaları içerisinde bulunan kişilerden hiç bir bilgi istenmemesi ile birlikte sadece bir rumuzdan ibaret var olup hatta ciniyetinizi bile karşınızdaki kişilere belli etmeyebilirsiniz.

Bunun içinde bu gibi bir çok içerisinde sohbet veya chat odaları bulunan sitelerde rahatlıkla nice diyaloglar kuruluyor, nice pek çok şeyleri kullanıcılar aralarında paylaşıyor. Bu ve bunun gibi bir çok siteye sıcak bakmayan tabiki bir çok kişi veya kişiler vardır. Bu kişiler ise bizzat eminimki tekil bir kaç kişiye dayalı hal veya durumdan ibaret bu bakış açılarına sahiplerdir. Örneğin hayatınız içerisinde dahi bir ortam içerisinde 1 2 kişinin haline tavrına göre o ortamdaki bütün insanları veya o ortam hakkında bakış açınızın olumsuz bakmanız saçmadır. Her yerde ve her mekanda sadece internet ortamında değil, sonuçta bin bir çeşit insan bulunmaktadır. Kimisi tarzı, kimisi huyu, kimisi tavırlar, hali hareketleri vb gibi pek çok çeşitleri bulunmaktadır. Herkez kendi kişiliğine göre karşısındaki kişinin analizini yapar. Chat odaları ortamlarındada binlerce kullanıcı bulunurken sizlerin bir kaç kişinin haline tavrına her ne kadar sizin kişiliğinize karşı kişilerde olsa koca ortamı ve içerisinde bulunan binlerce insanı o kişiler ile bir tutmanız yanlıştır. Sıcak bakmayan kişilerde zaten bu gibi durumlardan ibarettir. Ya bir kaç kişiden gördiği olumsuz hal tavıra dayanarak, ya da hiç bizzat bu ortamlara girip sait bile olmadan milletin ağzından duyuntular ile sıcak bakmayanlardır.

Belkide bu sohbet ortamlarında bulunmuş olsalar dahi, bu sohbet sitelerinde sohbet etmek istemelerinden öte, ne tür veya ne tarz bir sohbet etmek istediklerini kendilerince belirlemeden rastgele bir sohbet sitesine girmelerindendir. Böyleliklede pek çok istemediği sohbet şekli ile karşılarak bu sohbet sitelerini genelleme olarak yorum yapabilirler. Sonuçta bu siteleride binlerce kişi içerisinde nice işyerlerinden, telefonlarından, evinden vb pek çok mevkide bulunan kişilerde boş zamanlarını sohbet odaları ile sohbet ederek geçirmekteler. Her ortam veya mekanı adece internete dair değil yaşamınız içerisindekilerdede bulunan 1 2 kişi ye bakarak koca ortam hakkında veya içerisinde bulunan diğer onlarca kişi için genel olarak yorum yapmanız yanlıştır.


Yorum YapChat odası